Poszukuje przedsiębiorstwa, które oferuje windy towarowe


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Poszukuje przedsiębiorstwa, które oferuje windy towarowe

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:34

Witam was. Napisze na początku o co mi chodzi, a później rozwinę temat. Poszukuję firmy, która zajmuje się montażem wind towarowych na potrzeby restauracji. Potrzebuję niedużej windy do mojego pensjonatu, który ma dwu piętrową restaurację. Udźwig windy nie musi być duży. Platformą towarową będą przemieszczały się dania dla klientów. Więc maksymalne obciążenie to ze sto kg. Nie posiadam za dużo powierzchni na jej montaż, dlatego nie jestem w stanie skorzystać ze standardowych rozwiązań. Jestem ciekaw, czy ktoś z was spotkał się ze zbliżonym problemem i udało mu się zamontować taką windę w swojej firmie.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Poszukuje przedsiębiorstwa, które oferuje windy towarowe

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:54

Witaj. Parę lat temu to może miałbyś problem ze znalezieniem producenta takich dźwigów hydraulicznych. Teraz bez żadnych kłopotów znajdziesz przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w montażu platform towarowych o nietypowych rozmiarach. Przykładem może być ta brygada fachowców - https://e-position.pl/2021/11/29/rehabilitacja-ortopedyczna-rzeszow-czy-warto-jest-wybrac-sie-na-nia-prywatnie-lub-korzystniej-zaczekac-na-porade-u-specjaliste-na-nfz, która specjalizuje się w budowaniu dźwigów towarowych dla gastronomii. Tak, więc nie musisz się przejmować tym, że nie posiadasz za wiele miejsca na zamontowanie widny w twoim lokalu gastronomicznym. Nowoczesne dźwigi towarowe nie wymagają za wiele wolnej przestrzeni. Też można umieścić cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Gadulec na wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości