W jaki sposób możemy wyeksponować recepcję w firmie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób możemy wyeksponować recepcję w firmie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:27

Cześć, od niedawna rozmyślam nad odmianą wyglądu w naszej firmie. Najbardziej nie podoba mi się obecna recepcja, która nie posiada duszy. Myślę właśnie co jesteśmy w stanie zrobić, żeby wchodzące osoby od razu czuły klimat firmy. Rzecz jasna zmiana kolorystyki ścian i jakieś gustowne dodatki to podstawa. Lecz to jest wszędzie, a ja chciałbym coś ekstra. Czy przychodzą wam do głowy jakieś pomysły na to?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

W jaki sposób możemy upiększyć recepcję w firmie?

Postautor: tolek1980 » 17 cze 2016, 13:40

Witaj. Sposobów na rozwiązanie opisywanego przez ciebie problemu jest dużo. Jak już trafnie zauważyłeś ważna jest kolorystyka biura a, także dobrze dopasowane dodatki. Te rzeczy muszą się komponować w zgrabną całość. Jak szukasz czegoś ekstra to można pomyśleć o takiej ladzie recepcyjnej: modele anatomiczne - to robi piorunujące wrażenie na klientach. Rzecz jasna lada recepcyjna powinna być dopasowana do profilu działalności twojej firmy. Więc powinieneś ją zrobić na konkretny wymiar i u firmy, która posiada doświadczenie w tego rodzaju realizacjach. W Polsce jest trochę firm, które wykonują tego rodzaju rzeczy. Natomiast odradzam małe zakłady stolarskie. Efekt będzie dość słaby.

podobne tematy:


Wróć do „Gadulec na wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości