Strona 1 z 1

Czy ktoś może coś powiedzieć o tych dekarzach?

: 23 maja 2016, 9:24
autor: marekwolski
Witam, buduje dom jednorodzinny w okolicach Kielc. Teraz męczę się z położeniem dachu. Miałem już jedną ekipę dekarzy, którzy niestety nie sprawdzili się. Mój dach ich przerósł i nie byli go wstanie położyć, więc byłem zmuszony ich pogonić. Szperałem w przeglądarce internetowej i znalazłem taką listę dekarzy z Kielc http://polecamspeca.pl/dekarz/kielce , natomiast wzięcie dekarzy w ciemno raczej odpada. Szkoda mi już nerwów i pieniędzy na zmarnotrawiony materiał. Tak więc zwracam się do was z zapytaniem. Może ktoś z was zna jakiś solidnych dekarzy z okolic Kielc.

podobne tematy:

Czy ktoś korzystał z usług tych fachowców?

: 23 maja 2016, 9:43
autor: michalgos
Witaj, jestem w stanie Ci polecić ekipę Dach Maar z Kielecczyzny. Ekipa bardzo dobra, nie pijąca. Chłopaki znają się na rzeczy i nie miałem z nimi w ogóle problemów. Więc możesz ich w ciemno brać do swojego dachu. Innych ekip dekarskich z tej strony niestety nie znam.

podobne tematy:

Czy ktoś może coś powiedzieć o tych dekarzach?

: 23 maja 2016, 9:47
autor: alexsys76
Dzień dobry, jak pojawił się taki problem z dekarzami to może być trudno znaleźć chętnych aby poprawiali po innych. Nie mam pojęcia jak to wygląda, lecz jeśli mocno spartaczyli sprawę to będzie ciężko to naprawić.

podobne tematy: