Szukam uczciwej firmy do zamontowania anteny satelitarnej w stolicy


tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Szukam uczciwej firmy do zamontowania anteny satelitarnej w stolicy

Postautor: tolek1980 » 16 maja 2016, 14:33

Cześć wam natrafiłem na te forum poszukując godnej polecenia firmy , która zrobi montaż anteny satelitarnej w domku jednorodzinnym Szukając w wyszukiwarce znalazłem stronę www: http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa . I teraz pytanie, skąd mam wiedzieć czy całość instalacji zostanie poprawnie przeprowadzona w moim domu. Na stronie pokazują dużo schematów i fotografii z ich realizacji. Przykład poniżej:
Obrazek
Wszystko wygląda bardzo dobrze. Ale czy ja potrzebuje tak zaawansowanych systemów jak na fotkach? Proszę o fachową pomoc.

podobne tematy:

adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Poszukiwany dobry Krawiec

Postautor: adambyczek » 18 maja 2016, 8:50

Cześć, u mnie ta firma robiła system alarmowy w domu. Nie jestem w stanie powiedzieć złego słowa o nich. Przygotowali projekt, wycenę a następnie wszystko poprawnie zamontowali. System alarmowy pracuje już 3 rok i nie ma z nim w ogóle kłopotów. Zaletą ich jest to, że nie naciągają na zbędne bajery. Więc możesz ich śmiało brać do zamontowania instalacji telewizyjnej w swoim mieszkaniu. Będziesz zadowolony z ich pracy.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Szukam uczciwej firmy do montażu anteny satelitarnej w stolicy

Postautor: michalgos » 18 maja 2016, 8:54

Cześć, to zależy jaką instalację chcesz posiadać w swoim budynku. Jeśli później będziesz chciał mieć multi room to warto wziąć pod uwagę bardziej rozbudowaną instalację. Z doświadczenia wiem, że potem się to przydaje. Jak musisz ograniczyć wydatki to wystarczy talerz anteny satelitarnej, konwerter i doprowadzenie sygnału do wybranych pokoi. Doradzam aby przygotować praktycznie każdy pokój pod odbiór telewizji.

podobne tematy:


Wróć do „Gadulec na wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość