Co myślicie o tego rodzaju szkoleniach?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co myślicie o tego rodzaju szkoleniach?

Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:10

Cześć. Jestem profesjonalnym kierowcą, który na co dzień wykonuje swoją pracę w firmie przewozowej. Zarobki są na przyzwoitym poziomie, ale mogły by być wyższe. Jeden z moich przyjaciół zrobił sobie uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych i dzięki tym uprawnieniom w innej firmie ma o wiele wyższą pensję niż ja. Tak, więc zacząłem szukać odpowiednich szkoleń https://relaxmindandbody.pl/masaz-dla-dwojga , które nadają odpowiednie uprawnienia. Myslę nad wyborem jednego z tych, która ma w swojej ofercie podane przeze mnie uczelnia. Natomiast moim problemem jest to, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2019, 11:02 przez alinasobol, łącznie zmieniany 1 raz.

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Co myślicie o tego rodzaju szkoleniach?

Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:22

Witaj. Sam miałem podobny dylemat jak ty. Jeździłem jako kierowca TIRów w rodzimej firmie spedycyjnej. Jeździłem wyłącznie po Polsce, dlatego zarobki nie były duże. Nie chciałem jeździć na trasach zagranicznych ze względu na rodzinę. Dlatego musiałem coś innego wymyślić. Wybrałem wtedy tego typu szkolenie jak podałeś w linku. Ukończyłem: szkolenie stanowiskowe ADR i dzięki temu mogłem bez problemu zmienić pracę na lepiej płatną. Nadal przewożę towary po kraju, lecz moja pensja jest znacznie wyższa. Tak, więc nie masz się nad czym zastanawiać i zapisuj się na tego rodzaju szkolenie. Jego cena zwróci się po kilku miesiącach.

podobne tematy:


Wróć do „Gadulec na wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość