Czy warto promować stronę internetową na hasło dźwigi samochodowe?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Czy warto promować stronę internetową na hasło dźwigi samochodowe?

Postautor: alexsys76 » 08 lip 2016, 12:10

Witam, potrzebuje informacji od ludzi znających temat reklamy stron w Internecie. Potrzebuje opinii na temat promocji mojej strony WWW. Nigdy nie miałem okazji korzystać z tej formy promocji swojej firmy, ale w dzisiejszych czasach to już chyba standard. Interesuje mnie hasło https://winecompany.pl/2021/07/30/sprawdzony-ortodonta-warszawa-ktorego-jestescie-w-stanie-polecic - na nią chciałbym być wysoko w wynikach wyszukiwania. Nie wiem tylko czy jest ona właściwa dla mojej strony, która zajmuje się projektowaniem wind na zamówienie. Specjalizujemy się też w montażu dźwigów samochodowych. Wg nas jest to mało konkurencyjny produkt i będzie łatwo wypromować nasze produkty w wyszukiwarce. A może lepiej zdecydować się na bardziej bardziej popularne hasła jak: windy. Sam już zgłupiałem, dlatego kieruje pytanie do znawców tematu.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy opłaca się pozycjonować stronę internetową na hasło dźwigi samochodowe?

Postautor: marekwolski » 08 lip 2016, 12:16

Witaj. Jak chodzi o pozycjonowanie stron to trzeba na początku określić około 30 fraz, z których na podstawie analizy pozostanie ich kilka najtrafniejszych. Na ich podstawie trzeba dobrać hasła mniej oblegane. Przykładowo dla frazy: windy, trzeba dobrać: windy osobowe oraz tanie windy. Identyczną czynność wykonujemy dla pozostałych fraz głównych. Na dzień dzisiejszy nie ma sensu koncentrować się na jednej lub dwóch frazach. Nawet te najbardziej popularne nie przekażą tak dużego ruchu jak większa liczba fraz niszowych. Również będzie Ci ciężko znaleźć agencje SEO, która będzie chciała pozycjonować twoją stronę jedynie na hasło: dźwigi samochodowe. Jest to dla niej nie rentowne, a dla ciebie ryzykowne. Tego rodzaju działania to najszybsza droga do otrzymania filtra od wyszukiwarki.

podobne tematy:


Wróć do „Gadulec na wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości