Czy opłaca się zakładać kamery przemysłowe w domu?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy opłaca się zakładać kamery przemysłowe w domu?

Postautor: adambyczek » 06 cze 2016, 14:25

Witam. Jestem na etapie prac związanych z kładzeniem okablowania dla instalacji elektrycznej oraz alarmowej w budynku mieszkalnym. Zacząłem zastanawiać się po przeczytaniu tego: http://trans-sat.pl/kamery-warszawa nad montażem kamer w domu. Z tego co wyczytałem na tej witrynie www są bardzo interesujące rozwiązania, które mogą znacząco podnieść bezpieczeństwo w moim domu. Myślę tylko nad wyborem odpowiedniego systemu. Czy robiąc okablowanie w mieszkaniu, muszę na tym etapie robót budowlanych postawić na konkretny model kamer?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy warto zakładać kamery monitoringu w domu?

Postautor: marekwolski » 06 cze 2016, 14:53

Dzień dobry. Kamery monitoringu to bardzo interesujące urządzenia. Można je wykorzystać do sporej liczby zadań. Jak dobrze zauważyłeś ich najważniejszym zadaniem jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w mieszkaniu. Natomiast poczytaj jak wiele innych funkcji mogą one spełniać. Po 1-sze można je wykorzystać jako rejestrator zachowań osób będących na terenie posesji. Idealnie sprawdzą się przy małym dziecku, które pozostanie pod opiekom opiekunki. Inne ich zastosowanie to monitorowanie budynku podczas naszą nieobecność. Szczególnie istotne w okresie mrozów. Wtedy jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować pracę kotła. W przypadku usterki możemy powiadomić rodzinne, która podjedzie do mieszkania i sprawdzi usterkę. Dlatego jak najbardziej polecam kamery do domu.

podobne tematy:


Wróć do „Gadulec na wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości